Connect with us

Alte Sporturi

MM Stoica a postat două cuvinte, după FCSB – Dinamo 3-1

  • Champions League: Inter – Barcelona, marți, 22:00, DGS 1

  • Liga 2: FC Argeș – CSM Reșița, marți, 19:00, DGS 1

Daniel Bîrligea (23) și Octavian Popescu (26 și 37) au marcat golurile celor de la FCSB. Astrit Selmani (57 penalty) a înscris golul celor de la Dinamo.

Reacția lui MM Stoica, după FCSB – Dinamo 3-1: ”S-a întors”

Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a reacționat la finalul derby-ului cu Dinamo.

Oficialul ”Roș-Albaștrilor” a postat doar două cuvinte pe rețelele sociale, după victoria de pe Arena Națională.

Mihai Stoica a ținut să evidențieze dubla reușită de Octavian Popescu, primele sale goluri după accidentarea care l-a ținut departe de teren în ultimele luni.

S-A ÎNTORS!!!”, a scris MM Stoica, pe Facebook.

Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media

Clasamentul din play-off-ul SuperLigii

clasament play off superliga
Clasamentul play-off-ului SuperLigii / Foto: captură Digi Sport

VIDEO Rezumat FCSB – Dinamo 3-1

Etichete: mihai stoica , mm stoica , octavian popescu , video fcsb – dinamo , play-off superliga


Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News


Noua Aplicaţie Digi Sport poate fi descărcată din

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Publicitate
Publicitate

De Neratat

Mai multe din Alte Sporturi