Așteptarea a luat sfârșit! Boupendza și N’jie sunt tiulari cu Farul: primul 11 trimis de Marius Șumudică

• UCL: MilanBrugge, marți, 19:45, DGS 1

• UCL: Real MadridBorussia Dortmund, marți, 22:00, DGS 1

Partida se vede astăzi, de la ora 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1, în format LIVE VIDEO pe digisport.ro, dar și din aplicația Digi Sport.

Boupendza și N’jie sunt tiulari cu Farul:

Cu mai puțin de două ore înainte de startul partidei din Giulești, Rapid a anunțat primul 11 pe rețelele sociale.

Marile surprize pregătite de Marius Șumudică sunt titularizările lui Aaron Boupendza și Clinton N’jie. În premieră, cei doi atacanți vor juca pentru Rapid și vor fi titulari.

Atacanții au primit permisele de muncă în pauza internațională, iar Marius Șumudică a decis să-i trimită încă din primul minut în meciul cu Farul.