Connect with us

Alte Sporturi

Prima reacție a celor de la FCSB, după 1-3 cu Lyon: „E frustrant”

Prima reacție a celor de la FCSB, după 1 3 cu Lyon: "E frustrant"

  • SuperLiga: Oțelul – Poli Iași, vineri, 17:00, DGS 1

  • SuperLiga: Farul – ”U” Cluj, vineri, 20:00, DGS 1

Francezii au marcat prin Tagliafico (min. 30), Fofana (min. 86, 90), în timp ce roș-albaștrii au punctat prin Alexandru Băluță, în minutul 68.

Reacția lui Alexandru Băluță, după FCSB – Lyon 1-3: „E frustrant”

La super-flash interviu, imediat după meci, unicul marcator al celor de la FCSB, Alexandru Băluță a declarat că echipa sa a făcut un meci foarte bun, însă portarul francezilor a fost în zi mare, iar pe final au rămas descoperiți în apărare.

„Sunt fericit pentru reușită. E păcat că am muncit mult, am făcut un meci foarte bun. Ei au avut un portar foarte bun. Din păcate pe final am rămas descoperiți și au reușit să marcheze. Asta este, trebuie să mergem mai departe.

Am intrat foarte horărât. Mă simțeam dator față de mine. E frustrant. Am fost optimiști încă de la început, chiar dacă întâlnim un colos al Europei. Mergem hotărâți, de ce nu să ne gândim la o minune.”, a spus Alexandru Băluță, imediat după meci.

VIDEO rezumat FCSB – Lyon 1-3


Etichete: video fcsb lyon


Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News


Noua Aplicaţie Digi Sport poate fi descărcată din

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Publicitate
Publicitate

De Neratat

Mai multe din Alte Sporturi