![](https://as.ro/wp-content/uploads/2024/05/profimedia-0873489542.jpg)
Marius Șumudică și-a distrus televizorul, din cauza lui Octavian Popescu
Octavian Popescu i-a chemat, ironic, pe jucătorii de la Rapid la petrecerea de titlu a FCSB-ului. „Căpriorii, hai la Ateneu”, a spus „perla” roș-albaștrilor, după meciul cu CFR Cluj.
Marius Șumudică a răbufnit, după ironiile lui Octavian Popescu. Antrenorul a dezvăluit chiar că și-a distrus televizorul, după ce l-a auzit pe mijlocașul FCSB-ului ironizând-o pe Rapid.
„M-a deranjat și aș vrea să vină domnul Lucescu sau un antrenor, care să demonstreze cine sunt căpriorii. M-a deranjat asta cu ‘Hai, căpriorii, unde sunteți căpriorii?’ Eu nu am niciun fel de probleme, te bucuri. Sunt bune și glumele astea. ‘Hai căpriorii, venim!’ Băi, Tavi, băi. Păi dacă bate vântul mai tare ești direct în peluză. Ai 30 de kilograme cu tot cu butelie în brațe.
Bă, vorbește Meme, da. Dar tu ești jucător, trebuie să demonstrezi. Câte goluri a dat Tavi Popescu anul ăsta la FCSB? Demonstrează și apoi poți să vorbești de căpriori, de mistreți de ce vrei tu. O fi fost de la șampania aia, o fi avut alcool. Nu doar el, dar pe el l-am văzut așa mai vocal. Ca jucător nu îți stă bine. Tu trebuie să îți vezi de treaba ta.
(n.r. – Te-a iritat asta, nu?) Mama, mamă… Cine, eu? O să ți trimit o poză cu TV. E ciupit un pic în colț. N-am dat un pumn, am dat o telecomandă”, a declarat Marius Șumudică, conform fanatik.ro.
![](https://dinsport.ro/wp-content/uploads/2024/01/LOGONOUSUSBUN.png)
![](https://dinsport.ro/wp-content/uploads/2024/01/BANER-SIDEBAR-300-250-bun.jpg)
De Neratat
-
Alte Sporturi
/ 9 ore în urmăConstantin Budescu a tras un semnal de alarmă, după ce a fost huiduit de fanii fostei sale echipe!
Eu am ajutat cum am putut, am discutat cu foarte multă lume când eram...
De Simina PREDA -
Alte Sporturi
/ 9 ore în urmăWilliam Baeten a fost prezentat oficial la FCSB! Când va putea debuta la echipa lui Gigi Becali
Primele imagini cu William Baeten la antrenament, după transferul la FCSB! Iată primele imagini...
De Simina PREDA -
Alte Sporturi
/ 9 ore în urmăCSA Steaua a primit o ofertă scrisă de asociere pentru a obţine dreptul de promovare în Liga 1!
CSA Steaua a primit o ofertă scrisă de asociere pentru a obţine dreptul de...
De Simina PREDA -
Alte Sporturi
/ 9 ore în urmăPrimele imagini cu William Baeten la antrenament, după transferul la FCSB! Cum s-a pregătit noul jucător al campioanei
În decursul zilei de 15 iulie, gsp.ro a anunțat că Arnold Garita va semna...
De Simina PREDA
You must be logged in to post a comment Login