Verdictul specialistului la penalty-ul primit de FCSB în finalul partidei cu Farul

Verdictul specialistului la penalty-ul primit de FCSB în finalul partidei cu Farul. Ion Crăciunescu a spus că se impunea acordarea penalty-ului la duelul dintre Casap şi Şut.

Istvan Kovacs a acordat penalty după intervenţia VAR, iar Darius Olaru a marcat golul victorie în prelungiri.

Este penalty. Din neglijenţă. El nu a avut intenţie. Din neglijenţă în calcă pe picior.  Indiferent unde este mingea, dacă este în joc şi se întâmplă incorectitudine în care se dictează penalty.„, a spus Ion Crăciunescu la digisport.ro.

Fază controversată în FCSB – Farul! Campioana României a primit o lovitură de la 11 metri în prelungiri, după intervenția VAR

Fază controversată în FCSB – Farul! Istvan Kovacs i-a acordat o lovitură de la 11 metri campioanei, după ce Adrian Șut a căzut în careul echipei lui Gică Hagi.

Înainte de această lovitură de la 11 metri, scorul partidei de pe stadionul „Steaua” era de 2-2. În minutul 90 al duelului din Ghencea, în timpul unui atac al FCSB-lui, Adrian Șut s-a prăbușit în careu, iar în zona acestuia se afla Carlo Casap.

David Popovici donează echipamentul purtat pe podiumul de la Jocurile Olimpice 2024. Încearcă să strângă 115.000 de euro

David Popovici a anunţat că îşi donează echipamentul purtat pe podiumul de la Jocurile Olimpice… Read More

44 de minute ago

Bernadette Szocs – Xiaona Shan LIVE VIDEO în AntenaPLAY (15:20), la China Smash 2024

Bernadette Szocs - Xiaona Shan LIVE VIDEO Bernadette Szocs, în timpul unui meci / Profimedia… Read More

54 de minute ago

Lewis Hamilton s-a luptat ani de zile cu depresia! „Nu aveam cu cine să vorbesc”

Lewis Hamilton s-a luptat ani de zile cu depresia! Septuplul campion mondial a întâmpinat probleme… Read More

Gigi Becali a făcut anunțul: primul transfer al iernii la FCSB

Liga 2: Steaua - Csikszereda, luni, 18:00, DGS 1 SuperLiga: Univ. Craiova - Unirea Slobozia,… Read More