Tottenham – Everton (17:00) și Parma – AC Milan (19:30) LIVE SCORE! Duel „de foc” pentru Dennis Man și Valentin Mihăilă

Parma-Milan. Ce debut a avut Man. Urmează confirmarea?”, a titrat Gazzetta dello Sport.

Vedetele celor două echipe vor asigura spectacolul. Șansele ca Rafael Leao să marcheze primul gol al sezonului sunt în jur de 36%, în timp ce în cazul lui Dennis Man, care a marcat deja în meciul cu Fiorentina, scad la 26%”, a scris publicaţia italiană.

Dennis Man a deschis scorul, în minutul 22, al partidei Parma – Fiorentina 1-1. Biraghi a egalat pentru formaţia viola în minutul 75. Fiorentina a terminat meciul cu Parma în 10 oameni, după ce Pongracic a fost eliminat în minutul 83.

De partea cealaltă, AC Milan a avut o revenire de senzaţie după 0-2 cu Torino. Rossonerii au reuşit să obţină un egal, după ce Alvaro Morata şi Noah Okafor au marcat în minutele 89, respectiv 90+5.

UEFA a scris un singur cuvânt pe internet, după ce Bayern a marcat nouă goluri cu Dinamo Zagreb

Champions League: Bologna - Șahtior, miercuri, 19:45, DGS 1 Champions League: Manchester City - Inter,… Read More

Sporting Lisabona – Lille 2-0. Debut cu dreptul în Champions League pentru portughezi

Verdictul a fost dat în direct după prima seară de UEFA Champions League: ”Va fi campioană!”

MERCATO 2024 | Toate transferurile verii sunt AICI. Marseille l-a adus pe Adrien Rabiot