Reacția lui Adrian Mihalcea, după prima înfrângere a Unirii Slobozia în SuperLiga

• Liga 2: CSM Reșița – FCU Craiova, marți, 17:00, DGS 1

• SuperLiga: RapidSepsi, luni, 22:00, DGS 1

Unicul gol al întâlnirii dintre Unirea Slobozia și UTA a fost semnat de Valentin Costache, în minutul 73.

Reacția lui Adrian Mihalcea, după Unirea Slobozia – UTA 0-1

Adrian Mihalcea a fost nemulțumit pentru rezultatul partidei cu UTA, dar împăcat cu jocul prestat de elevii săi.

O înfrângere rămâne o înfrângere. Am avut un joc bun. Nu am avut norocul din alte partide. Trebuie să evităm cadourile.

Trebuie să ridicăm capul. Noi suntem într-un moment bun. A venit prima înfrângere. Vor mai veni.

Dacă luam bătaie după un joc execrabil, atunci aveam semne de întrebare. Sunt lucruri care pentru mine contează”, a spus Adrian Mihalcea, la flash-interviu.

Clasamentul SupeLigii

Clasamentul SuperLigii / Foto: Captură Digi Sport

VIDEO Rezumat Unirea Slobozia – UTA 0-1

Etichete: adrian mihalcea , etapa 4 superliga , video unirea slobozia

3,5 milioane de euro – transferul lui Ianis Hagi

Champions League: AS Monaco - Barcelona, joi, 22:00, DGS 1 Champions League: Atalanta - Arsenal,… Read More

39 de minute ago

Schimbare radicală la Real Madrid: “Antrenorul ne-a dat libertate să alegem”

40 de minute ago

Anunțul făcut de FRF, după ce biletele pentru meciul cu Cipru s-au epuizat în doar 75 de minute

FIFA a actualizat clasamentul mondial! Pe ce loc e România, după victoriile din Liga Națiunilor

Ce se întâmplă cu Iacob, jucătorul ”dat dispărut de la Rapid”

Brugge – Dortmund 0-3. Nemții s-au distrat și au câștigat în prima etapă din Champions League