Marius Măldărășanu a spus că are un singur sentiment, după UTA – Hermannstadt 1-1

• Champions League: Juventus – PSV, marți, 19:45, DGS 1

• SuperLiga: Rapid – U Cluj, luni, 21:00, DGS 1

După meci, Marius Măldărășanu a transmis că echipa sa merita victoria și că simte ”frustrare” din cauza rezultatului.

VIDEO cu rezumatul meciului UTA – Hermannstadt 1-1:

Reacția lui Marius Măldărășanu, după UTA – Hermannstadt 1-1

Simt frustrare, simt frustrare. În prima repriză avut bara aia, am avut și noi o bară. După a doua repriză, cred că meritam să câștigăm. E frustrant să primești gol după un corner. Asta e situația. Ne încurajează jocul, iar pentru mine asta contează enorm.

Mentalul este afectat când iei un gol, simți în teren când meriți mai mult, că ai fost mai bun în multe momente din joc.

Poate sunt subiectiv, dar cred că meritam mai mult în seara aceasta. Plusul a fost de la Galați, de acolo am simțit un reviriment, chiar dacă acolo am pierdut. Eu îmi doresc să jucăm bine, așa, nu avem cum să nu adunăm puncte”, a declarat Marius Măldărășanu.

VIDEO cu declarațiile lui Marius Măldărășanu:

Clasamentul din SuperLigă, după UTA – Hermannstadt 1-1

Etichete: marius maldarasanu , uta arad – hermannstadt

Apariție spectaculoasă în Champions League! E văzut extrem de rar la meciuri de fotbal

Champions League: AS Monaco - Barcelona, joi, 22:00, DGS 1 Champions League: Atalanta - Arsenal,… Read More

45 de minute ago

Monaco – Barcelona 2-1, Atalanta – Arsenal 0-0, Atletico – Leipzig 1-1, Brest – Sturm Graz 2-1, ACUM, DGS 1, 2, 3&4

Denis Drăguș, huiduit de fanii lui Trabzonspor! Cum a reacționat atacantul român

46 de minute ago

Xavi vrea să revină la Barcelona

MERCATO 2024 | Toate transferurile verii sunt AICI. Anthony Martial a semnat

”Am crezut ca arbitrul e Bernardo Silva”. Ce l-a bulversat pe fotbalistul lui Manchester City în meciul cu Inter