Ilie Dumitrescu a trecut direct la concluzii! Capitolul la care Real Madrid e de neegalat în Champions League

• Media: Liga Digisport, joi, 15:30, DGS 1

• Media: Fotbal Club, joi, 19:30, DGS 1

A fost un meci absolut dramatic, în care Santiago Bernabeu a amuțit după golul lui Alphonso Davies din minutul 68. Trei minute mai târziu, madrilenii egalau, dar reușita a fost anulată pentru fault în atac.

Real Madrid, cea mai bună echipă din lume la capitolul mentalitate

Cu toate acestea, elevii lui Carlo Ancelotti nu s-au dat bătuți și au reușit să întoarcă scorul prin două goluri marcate în minutele 88 și 90+1, semnate de Joselu.

Din acest motiv, Ilie Dumitrescu (55 de ani) a vorbit la superlativ despre formația de pe Santiago Bernabeu, în studioul Euro Fotbal: “Trebuie ținut cont că Real Madrid a avut și un gol anulat. Este cea mai puternică echipă din punct de vedere mental, de departe”.

VIDEO cu rezumatul meciului Real Madrid – Bayern 2-1:

Etichete: real madrid , bayern , ilie dumitrescu

Modul inedit prin care suporterii Rapidului i-au urat ”bun venit” lui Neil Lennon, înainte de Rapid – FCSB

Baraj SuperLiga: Dinamo - Csikszereda, luni, 20:00, DGS 1 Serie A: Bologna - Juventus, luni,… Read More

Discursul emoționant al lui Jurgen Klopp, la ultimul meci la Liverpool, pe Anfield!

Mesajul categoric transmis de Răzvan Lucescu, după ce a cucerit titlul în Grecia și a scris istorie pentru PAOK

Rapid – FCSB 2-0. Giuleștenii au obținut prima victorie din play-off în ultimul meci al sezonului

19.05.2024, 22:56 Baraj SuperLiga: Dinamo - Csikszereda, luni, 20:00, DGS 1 Serie A: Bologna -… Read More

Erling Haaland a ieșit din nou numărul unu! La ce capitol a excelat jucătorul lui Manchester City