Gigi Becali a făcut praf doi jucători, după FCSB – Farul 3-2: „Nu dă o centrare”

Cred că toată echipa a jucat bine, am avut multe ocazii în prima repriză. Avem și destul de mult ghinion, primim goluri deviate. Au avut 2 șuturi către poartă și am primit 2 goluri. Așa a fost să fie, ne bucurăm că am reușit să întoarcem rezultatul.

Știm că începuturile de sezon nu le gestionăm bine. Sezonul trecut a fost diferit, am reușit să câștigăm campionatul. Trebuie să gestionăm mult mai bine meciurile astea, sunt puncte importante și mai târziu vom alerga după ele.

Este cel mai apropiat obiectiv pentru noi, să ajungem în Liga Campionilor. Este visul nostru, pentru asta am muncit anul trecut. Am câștigat campionatul degeaba dacă nu avem rezultate în Europa. Trebuie să facem mai multe puncte și în campionat, dar gândul nostru e la Europa.

Sunt sigur că suporterii vor umple stadionul la meciul cu Sparta și că îi vom face fericiți. Sunt mai bine acum, am simțit ceva la genunchi în tur. Încer să fiu pregătit pentru returul cu Sparta”, a spus Darius Olaru, la digisport.ro.

Alexandru Băluță, categoric după Sepsi – FCSB 0-1: “Asta mi-a lipsit!”

Liga 2: Steaua - Csikszereda, luni, 18:00, DGS 1 SuperLiga: Univ. Craiova - Unirea Slobozia,… Read More

Atletico Madrid – Real Madrid 1-1. “Los Colchoneros” au egalat în prelungiri!

În minutul 12, viitoarea adversară a FCSB-ului conducea cu 3-0. A urmat o ”nebunie curată”

Reacția lui Ange Postecoglou, după ce a ”zdrobit-o” pe Manchester United pe Old Trafford