Georgia – Cehia 1-0. Mikautadze a dat lovitura de la 11 metri! Meci de totul sau nimic pentru ambele naţionale

Georgia – Cehia LIVE TEXT. Georgia şi Cehia se întâlnesc în runda a doua a meciurilor disputate în Grupa F de la EURO 2024, din care mai fac parte Portugalia şi Turcia.

Partida dintre Georgia şi Cehia va avea loc sâmbătă, de la ora 16:00, şi va putea fi urmărită LIVE TEXT pe as.ro. Cele două echipe au pierdut primele meciuri disputate la EURO 2024.

LIVE TEXT | Georgia – Cehia 1-0

Min. 45+4: Georgia – Cehia 1-0! Mikautadze a transformat lovitura de la 11 metri!

Min. 45+3: Penalty pentru Georgia, după un henț!

Min. 1: A început partida!