Genoa i-a decis viitorul lui George Pușcaș! Ce se întâmplă cu atacantul naționalei, după EURO 2024

George Puşcaş a început ca rezervă meciul retur cu Ternana. El a intrat pe teren în minutul 87 al meciului, în locul marcatorului golului 3, Sibilli.

George Pușcaș a fost criticat dur de italieni după meciul Bari – Brescia 2-0. Atacantul echipei naționale a intrat pe teren în a doua repriză a partidei din ultima etapă a sezonului, dar nu a fost menajat de specialiștii din peninsulă.

Duelul dintre Bari și Brescia a fost LIVE în AntenaPLAY. După victoria cu scorul de 2-0, echipa românului a ajuns la barajul de menținere în Serie B, acolo unde se va lupta pentru a nu retrograda în Serie C.

George Pușcaș a intrat în teren în minutul 69 al duelului, însă nu a reușit să fie decisiv pentru formația la care este împrumutat. Prestația acestuia a fost analizată de specialiști, care au dat un verdict dur pentru atacantul echipei naționale.

”A intrat fără a reuși să aibă vreun impact, dând mereu impresia că este împovărat”, au notat specialiștii de la TuttoBari.

Mihai Pintilii și Elias Charalambous au reacționat, după victoria clară a FCSB-ului din Supercupă

Media: Liga Digi Sport, vineri, 17:30, DGS 1 Media: Digi Sport Special, vineri, 20:55, DGS… Read More

35 de minute ago

A venit “nota de plată”: 12 luni de suspendare pentru pariuri!

Victor Pițurcă nu s-a ferit să spună ce crede despre Adrian Mutu: “Nu ești bărbat adevărat!”

Ilie Dumitrescu s-a convins de Marius Ștefănescu după un singur meci la FCSB

Florin Maxim a numit jucătorul FCSB-ului care a ”turnat plumb în ghete” Corvinului, în Supercupa României

Se pregătește o “ofertă de pe altă planetă” pentru Vinicius Junior

Supercupa: FCSB - Corvinul, joi, 20:00, DGS 1 Media: Digi Sport Special, joi, 22:00, DGS… Read More