Categories: Alte Sporturi

Denis Drăguș a început să plângă, după ce un turc i-a arătat o serie de imagini pe telefon după meciul cu Ucraina

• MEDIA: Liga Digi Sport, marți, 15:30, DGS 1

• MEDIA: Digi Sport Special, marți, 21:00, DGS 1

Marcatorul golului de 3-0, Denis Drăguș a oferit momente emoționante după meci, când a mers la copiii săi și la soție, care a izbucnit în plâns (FOTO, în galeria de mai jos).

Denis Drăguș, emoționat până la lacrimi după România – Ucraina

După ieșirea de pe gazon, Denis Drăguș a ajuns la zona mixtă, zona de interviuri, unde s-a întâlnit cu un jurnalist din Turcia, țară în care a evoluat în ultimul sezon, la Gaziantep.

Jurnalistul turc i-a arătat pe telefon imaginile cu Denis Drăguș și cu soția sa surprinse imediat după meci, moment în care atacantul s-a emoționat până la lacrimi și nu și-a mai găsit cuvintele.

E extraordinar, cel mai intens sentiment. Pentru ei fac totul”, a spus Denis Drăguș despre soția și copiii săi.

Denis Drăguș continuă în Turcia

Denis Drăguș va continua și din sezonul viitor în Turcia, dar nu la Gaziantep, unde a fost împrumutat de Standard Liege.

Atacantul va juca la Trabzonspor, care l-a cumpărat din Belgia în schimbul a 2.5 milioane de euro.

Etichete: denis dragus

admin

România, record negativ în prima repriză a meciului cu Olanda! Ce s-a întâmplat la Munchen… Read More

o oră ago

România – Olanda 0-1, ACUM, pe digisport.ro. Olandezii conduc la pauză, dar ”Tricolorii” au arătat că se poate

Media: Liga Digisport, miercuri, 17:30, DGS 1 Media: Fotbal Club, miercuri, 19:30, DGS 1 România… Read More

2 ore ago

Ianis Hagi a fost lovit în careul olandez și a început să sângereze, în minutul doi al meciului din optimile EURO!

Media: Liga Digisport, miercuri, 17:30, DGS 1 Media: Fotbal Club, miercuri, 19:30, DGS 1 În… Read More

2 ore ago

Englezii au găsit vinovatul pentru golul luat de România de la Olanda

Media: Liga Digisport, miercuri, 17:30, DGS 1 Media: Fotbal Club, miercuri, 19:30, DGS 1 Cody… Read More

2 ore ago

Românii fac spectacol la Munchen! Mesajele afișate în tribune în startul partidei cu Olanda

Media: Liga Digisport, miercuri, 17:30, DGS 1 Media: Fotbal Club, miercuri, 19:30, DGS 1 Mesajele… Read More

2 ore ago

Nici măcar cartonaș galben! Intrare criminală a lui Dumfries la Mogoș, după ce l-a făcut să sângereze și pe Ianis Hagi

Media: Liga Digisport, miercuri, 17:30, DGS 1 Media: Fotbal Club, miercuri, 19:30, DGS 1 ”Tricolorii”… Read More