Cum a descris Matei Ilie meciul cu Rapid, după golul primit în minutul 90+7

• SuperLiga: U Cluj – Hermannstadt, duminică, 19:00, DGS 1

• SuperLiga: Dinamo-Petrolul, duminică, 22:00, DGS 1

Ce a spus Matei Ilie, după 2-2 cu Rapid

Matei Ilie (21 de ani), fundaș central la CFR Cluj, a descris în câteva cuvinte derby-ul cu Rapid, după golul primit de echipa sa în minutul 90+7: ”frumos, intens, obositor”.

A fost un meci frumos, intens, obositor. Am luat gol în ultimul minut. Nu ne-am învățat lecția de anul trecut. Suntem foarte triști, dezamăgiți. E foarte frustrant.

Mister încearcă să corecteze orice e greșit în teren. Mister și colegii au încredere în mine.

Campionatul e din ce în ce mai greu. Toți trebuie să vizionăm meciul și să vedem unde am greșit”, a spus Matei Ilie, la flash-interviu.

VIDEO Rezumat Rapid – CFR Cluj 2-2

Etichete: video rapid cfr cluj , etapa 2 superliga , matei ilie

Dan Petrescu, avertisment pentru Louis Munteanu după ce a marcat o ”dublă” cu FCSB

SuperLiga: UTA - Hermannstadt, luni, 18:00, DGS 1 SuperLiga: Rapid - U Cluj, luni, 21:00,… Read More

28 de minute ago

Gigi Mulțescu va fi depus la Muzeul CS Dinamo

Corriere dello Sport anunță o lovitură de proporții: “Negocierile pentru Dennis Man încep de la 30 de milioane €!”

Vestea pe care Barcelona nu voia să o primească, înaintea debutului în Champions League