A devenit “clientul” lui Gigi Becali! A patra oară când e scos la pauză în acest sezon

• SuperLiga: FC Buzău”U” Cluj, luni, 19:00, DGS 1

• SuperLiga: UTAFarul, luni, 22:00, DGS 1

Atacantul transferat vara aceasta de la Sepsi a făcut o primă repriză peste media echipei sale, dar nici acum nu a reușit să îl convingă pe Gigi Becali.

Marius Ștefănescu, scos la pauză a patra oară în acest sezon

Omul de afaceri de 66 de ani l-a înlocuit pe Ștefănescu la pauză cu Octavian Popescu, alt fotbalist care nu reușește să se impună în primul 11 al roș-albaștrilor.

Este a patra oară în acest sezon când Becali îl scoate pe Ștefănescu la pauză, după meciurile cu Maccabi Tel Aviv, Sparta Praga și Poli Iași.

Etichete: gigi becali , marius ștefănescu

Taxă pe lux! Cât trebuie să plătească Ion Țiriac pentru ”bijuteria” pe care a luat-o ”gratis”: ”Nu știu de ce nu am două”

Premier League: Man. United - Tottenham, duminică, 18:30, DGS 1 SuperLiga: Sepsi - FCSB, duminică,… Read More

Mesajul acid al lui Dan Petrescu pentru FCSB, imediat după CFR – UTA 1-3

Rapid – Oțelul 0-0. ”Remiză albă” în Giulești, iar echipa lui Marius Șumudică rămâne pe loc de play-out

28.09.2024, 23:25 Premier League: Man. United - Tottenham, duminică, 18:30, DGS 1 SuperLiga: Sepsi -… Read More

Osasuna – Barcelona 3-1, ACUM, la Digi Sport 2. Catalanii, aproape de prima înfrângere din La Liga

Victor Angelescu nu s-a mai abținut după ce Rapid a rămas FĂRĂ victorie în Giulești! Reacția lui Dan Șucu

Rapid – Oțelul Galați 0-0. Ocazie uriaşă ratată de gălăţeni! Duel „de foc” în Giuleşti

Min. 1: A început partida! Echipele de start: Rapid (4-2-3-1): Siegrist – Cr. Manea, Ignat,… Read More