Dan Petrescu, scandal uriaş în pauza meciului cu Universitatea Craiova: „Bă, vagabondule! Înjurături ca la uşa cortului

Dan Petrescu a făcut un scandal uriaş în pauza meciului cu Universitatea Craiova! Antrenorul celor de la CFR Cluj a fost surprins în timp ce adresa injurii. Cel mai probabil, acestea erau adresate arbitrilor

Dan Petrescu şi-a ieşit din minţi din cauza eliminării lui Kamara. Mijlocaşul de la CFR Cluj a primit al doilea cartonaş galben în ultimul minut al primei reprize, după un fault asupra lui Paradela. (VEZI IMAGINI REPROBABILE CU DAN PETRESCU ÎN GALERIA FOTO)

Dan Petrescu, scandal uriaş în pauza meciului cu Universitatea Craiova

În drumul spre vestiare, Dan Petrescu nu a mai suportat şi şi-a ieşit din minţi. „Bă, vagabondule”, s-a putut citi pe buzele antrenorului de la CFR Cluj, alături de alte cuvinte inferioare. Cel mai probabil, cuvintele dure erau adresate lui Marcel Bîrsan. Dan Petrescu a revenit pe bancă în startul reprizei a doua, iar unul dintre comentarorii meciului a avut o reacţie vehementă în cazul în care injuriile au fost adresate arbitrilor.

Arbitrii trebuie să vadă bine şi să audă prost. Dar chiar aşa de prost e înjositor. Ar trebuie să se ducă la ORL”, a exclamat Ionuţ Angheluţă, unul dintre comentatori, la digisport.ro.

Dan Petrescu, reacţie categorică după CFR Cluj – Neman Grodno 0-0

Dan Petrescu nu înţelege de ce la meciurile din preliminariile Conference League nu există arbitrajul video. Acesta a transmis că echipa sa are şanse în continuare să se califice, însă până la returul cu Neman Grodno, se va concentra asupra meciului din Liga 1, cu Universitatea Craiova.

Două oferte pentru Mohamed Salah

Premier League: Man. United - Tottenham, duminică, 18:30, DGS 1 SuperLiga: Sepsi - FCSB, duminică,… Read More

28 de minute ago

Portarul român pe care Florin Prunea nu îl mai recunoaște: “Aceleași greșeli!”

Încă o problemă pentru Dinamo! Un titular s-a accidentat și este incert pentru meciul cu Farul

29 de minute ago

S-a fotografiat alături de mașina cu design nemaivăzut, interzisă în Europa, și a devenit virală pe internet

Veste excelentă pentru Barcelona! Unul dintre starurile echipei e gata de revenirea pe teren

Atletico Madrid – Real Madrid, Live Video, 22:00, Digi Sport 2. Promisiunea făcută de Carlo Ancelotti