Ce-a vrut să spună? Declarație bizară a lui Daniel Bîrligea, după debutul la FCSB

• Premier League: Man. City – Arsenal, duminică, 18:30, DGS 1

• SuperLiga: U Cluj – Univ. Craiova, duminică, 21:30, DGS 1

A fost un prim meci fără reușite pentru atacantul cumpărat cu două milioane de euro de la CFR Cluj, care a și fost schimbat la pauză.

VIDEO cu rezumatul meciului FCSB – Petrolul 1-1:

Daniel Bîrligea, declarație ciudată după debutul la FCSB

După meci, Daniel Bîrligea a fost prezent la flash-interviu, unde a făcut o afirmație bizară, anume că nu știu dacă e ”din fericire sau din păcate” că FCSB a scos un punct, deși echipa a condus din minutul 3 până la ultima fază.

A fost intens, a fost un meci destul de greu, pe un teren destul de greu. Nu cred că eram obișnuit, era greu să joci pe el, să faci multe pe el, să încerci. Nu știu dacă să zic din fericire sau din supărare, a ieșit doar un egal.

Ne doream victoria, am dat totul să câștigăm, dar, din păcate, în minutele finale ne-am ales cu un egal”, a declarat Daniel Bîrligea.

VIDEO cu declarațiile lui Daniel Bîrligea:

Clasamentul din SuperLigă, după FCSB – Petrolul 1-1

Etichete: fcsb petrolul , daniel birligea

admin

Atletico Madrid – Real Madrid, Live Video, 22:00, Digi Sport 2. Promisiunea făcută de Carlo Ancelotti

Premier League: Man. United - Tottenham, duminică, 18:30, DGS 1 SuperLiga: Sepsi - FCSB, duminică,… Read More

33 de minute ago

Kylian Mbappe nu va fi nici măcar în tribune la Atletico – Real Madrid. Decizia luată de ”Galactici”

Englezii sunt convinși! Ce urmează pentru Radu Drăgușin la Tottenham, după cartonașul roșu luat în minutul 8

Fotbaliștii Barcelonei, ”săgeți” către arbitru după ce au pierdut duelul cu Osasuna

Dan Petrescu, ”greu de ucis” la CFR Cluj! Clauză uriașă în caz de demitere. ”A luat salariul în avans pe doi ani”