Connect with us

Alte Sporturi

A marcat cu Dinamo și a venit cu replica pentru Gigi Becali, după ce patronul ”l-a tras de șunci”

  • admin
A marcat cu Dinamo și a venit cu replica pentru Gigi Becali, după ce patronul ”l a tras de șunci”

  • SuperLiga: Poli Iași – Unirea Slobozia, luni, 18:30, DGS 1

  • SuperLiga: Rapid – Farul, luni, 21:00, DGS 1

Daniel Bîrligea a deschis scorul pe Arena Națională, iar Alexandru Musi a înscris în finalul meciului pentru a înlătura orice urmă de îndoială asupra rezultatului final.

Alexandru Musi: ”Este patron, poate să vorbească (n.r.-despre Gigi Becali)”

Recent, Gigi Becali l-a criticat pe Musi pentru faptul că jucătorul ar avea câteva kilograme în plus. Ba chiar patronul roș-albaștrilor declara că ”l-a tras de șunci”.

Prezent la zona mixtă, Musi a vorbit despre evenimentele din ”derby de România”, dar, întrebat de reporteri, a venit cu o replică și pentru omul de afaceri.

”O victorie meritată, spun eu. Am muncit mult. Mă bucur că am reușit să luăm cele trei puncte. Cea mai mare bucurie a mea de când mi-am început cariera de fotbalist, să marchez contra lui Dinamo, într-un derby, pe un stadion plin.

Vă dați seama că am avut momente dificile, pot să spun că am luat-o treptat, iar la următoarele sperăm să fie la fel de bine. Suntem obligați să menținem același ritm.

Este patron, poate să vorbească (n.r.-despre Gigi Becali). Eu îmi fac treaba pe teren și atâta tot. Cumva ne motivează, să îi arătăm că nu este așa. Mergem la Rangers să câștigăm”, a declarat Musi.

VIDEO cu rezumatul meciului Dinamo – FCSB 0-2

Etichete: gigi becali , alexandru musi


Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News


Noua Aplicaţie Digi Sport poate fi descărcată din

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Publicitate
Publicitate

De Neratat

Mai multe din Alte Sporturi